هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

أهلا وسهلا بك زائرنا الكريم, أنت لم تقم بتسجيل الدخول بعد! يشرفنا أن تقوم بالدخول أو التسجيل إذا رغبت بالمشاركة في المنتدى

اعـــــــــــــــــــــلامیه

اذهب الى الأسفل  پيام [صفحه 1 از 1]

نعمت

مهمان

اعـــــــــــــــــــــلامیه
اینحانب انجینر نعمت سابق عضو کمیته مرکزی ح. د. خ.ا - والی کابل و آمرزون پروان – کاپیسا:
دوستان عزیز و گرامی!
قرار معلوم درین اواخر تعداد کثیری از هموطنان ما یک سلسله تبلیغات سوء را در مورد من در رسانه ها به نشر رسانیده اند. صادقانه و شرافتمندانه متذکر میشو م ،طوریکه ایشان این درد را دارند من نیز این درد ایشان را با گوشت وپوست خود درک و احساس میکنم. اینکه من در شروع کاروبارم از نزد تعداد از هموطنانم پول قرض نموده ام و کاربارام را براه انداختم که برای عدهء از ایشان آهسته آهسته پول های شان را دوباره رسانیده ام و تعداد از دوستان که پول های شان نزد من هنوز باقی مانده من اعتراف میکنم که قرض دار ا یشان میباشم – چون من ناگزیر بودم. ولی اکنون که وضع اقتصادی ومالی من به کمک وحمایت شما دوستان بهبود یافته است ؛ از تمام ایشان احترامانه خواهشمندام تا دست از تبلیغات علیه من بردارند و به خاطر اخذ پولهای خویش هر چه عاجلتر نزد من مراجعه نمایند. تا پولهای شان را برایشان برسانم.
با تقدیم حرمت وسپاس بی پایان
انجینر نعمت

مُشاطرة هذه المقالة على: reddit

لا يوجد حالياً أي تعليق

بازگشت به بالاي صفحه  پيام [صفحه 1 از 1]

مواضيع مماثلة

-