هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

أهلا وسهلا بك زائرنا الكريم, أنت لم تقم بتسجيل الدخول بعد! يشرفنا أن تقوم بالدخول أو التسجيل إذا رغبت بالمشاركة في المنتدى

چهره ها افشاه واز نقاب بیرون آمد

اذهب الى الأسفل  پيام [صفحه 1 از 1]

ج م

مهمان

چهره ها افشاه واز نقاب بیرون آمد
رفقا ! عزیز سلام بی پایان برای شما عرض نموده برای تمام رفقا در جهت
افشای چهره های نامطلوب معلومالحال لنګ های حمام و لته های نا پاک ‎که خصلت ماش را دارا است و همشه مصروف توطیه هامیباشد که وحدت درون حزبی مارا برهم وصدمه می زنند موفقیت آرزو می نمایم من جان محمد با شنده ناحیه اول شهر کابل که از سال ۱۳۵۵ عضویت حزب دموکراتیک خلق افغانستان را دارا میباشم روز قبل مضامین پروتوکول نمبر ۱شورای شهرحزب متحد ملی شهر مسکو نظریات رفقا را و مطلب که در نهضت فراګیر مقیم شهر مسکو چی میګزرند و تعرضات که از جانب یک تعداد افراد بالای شخصیت های رفقا و تخت وتازهای بی جا صورت ګرفته است به دقت کامل دنبال ومطالعه نموده آم و می خواهم چند نقطه پیرامون این مسایل یادهانی نمایم ۰
اولتر از همه می خوهاهم اطلاعیه که در این عرصه پخش شده و دوم پروتوکول شورای شهری حزب متحد ملی شهر مسکو و اسناد که در این زمینه مطالعه نمودم کاملآ تایید می نمایم و این اقدام رفقای مسکو را شاد باش و افرین می ګویم بر اساس شناخت بنده میتوان ګفت
این آفراد و اشخاص که خصلت ارتجاع سیاه را دارند و وبه امراض ساری مبتلا است از منافع عامه به نفع خوداستفاده می نمایند و چهره های افشاه شده خود را مانند نعمت احمدشاه مروی عبدالله نوریار و یقین که مردم کودن بی عقل که سواد ابتدایی را ندارند اګر سواد نوشتن را دارند آنرا در تفرقه اندازی مردم عزیز وطن ما در جهت تقویه جنګ های سمتی، لیسانی ، مذهبی ،ګروپی، جعل کاری. وتقلب ، جهت فروپاشی حزب وتضعیف وحدت درون حزبی وبه وجود اوردن بحرانهای غیری تداوی در بین رفقا و سازماندهی کودتا ها جهت برهم زدن وحدت اختلاف های سیاسی و ایجاد دشمنی های شخصی خود خواهی ،خودنمایی ،وفریکسون ها استفاده می نمایند که فعلآ نیز به خانه های رفقا افراد نشنالیست را اعذام می نماید از ایله و نیرنګ کار میګرند با استفاده از لیسان ومنطقه در بین حزب سر باز ګیری می نماید و خواهیش بنده از رفقای حزبی این است که دګر به دسیسه های دشمنان وحدت حزب بازی نخورند و این افراد بر اساس فیصله حزب اخراج است باید فیصله حزب را احترام کذاشت ۰
من اقا ی تعمت را از آن وقت که موصوف آمر زون مرکز و والی کابل بود می شناسم که یک انسان خود خواه مقام پرست خود نما و فریکسون باز توطیه ګر و تر سو میباشد باید تذکر داد در وقت سقوط دولت دکتور نجیب که موصوف در کابل بود موتر حزب نزد موصوف موجود واز آن بخاطر کار های شخصی خویش استفاده می کرد روی تصادف موتر مذکور را دزدها ربوده موصوف نزد رفیق بریالی تشریف اورده که موتر ما را دشمن ربوده و من را نیز خواهیم کشت چطور کنم ر۵یق بر یالی جواب میدهد که خیر است موتر حزب بود شما تشویش نکنید ولی اقای نعمت جواب میدهد نخیر زندګی بنده در خطر است من باید از وطن برایم ولی رفیق بریالی مانع موصوف ګردید که هیچ جاه نرود ولی ګپ رهبری را نشنید آن بود فرار را بر قرار تر جیع داد ګریخت و به مسکو رفت و رفقای حزبی را در کابل رها داد ولی فعلآ داوه رهبری می نماید به نظر موصوب به غیر از خود کسی دګر رادر حزب نمی بیند اګر رفقا خواسته باشد در ین زمینه میتوانیم بشتر معلومات مفصل را خواهم داد که در اروپآ ، مسکو ، کابل و در وقت که امر زون و والی کابل بو د چی ګل ها را به آب داده است

مُشاطرة هذه المقالة على: reddit

لا يوجد حالياً أي تعليق

بازگشت به بالاي صفحه  پيام [صفحه 1 از 1]

مواضيع مماثلة

-